Informace pro muzikanty

Co kdyby existovala služba, díky které získáte pár kšeftů navíc a k tomu úplně bezstarostně? To je přesně cílem tohoto projektu!

Zatím je tato platforma na začátku, ale moc bychom si přáli tuto službu rozšířit do všech koutů Česka a budeme moc rádi, když nám vaší zpětnou vazbou pomůžete tuto platformu vylepšit a udělat z ní místo, kam se budete rádi vracet.

Jak si založit účet a vytvořit si muzikantský profil

 • Klikněte na Registrace muzikantů a zaregistrujte se (na mobilu oranžová ikona v pravém horním rohu)
 • Poté vyplníte základní informace na vašem účtu, ze kterého můžete nabízet svoje hudební služby
 • Základní informace jsou vyplněny a teďka už jen stačí nastavit svůj profil, aby byl co nejatraktivnější. (Účet máte jen jeden, ale profilů si můžete vytvořit, kolik chcete. Je to z toho důvodu, že někteří muzikanti hrají jak s kapelou, tak i sólově nebo v páru)

Jak udělat svůj profil co nejatraktivnějším

 • Většinou každý, kdo si chce objednat hudbu, tak se rozhoduje podle kvality obrázků a videí. Čím kvalitnější, tím lepší, a proto bychom vám rádi doporučili nahrát co nejlepší fotografie a videa do GALERIE v nastavení profilu. Pokud máte některá svoje videa nahraná na platformě YouTube nebo skladby umístěné na platformách Spotify nebo Soundcloud, tak je možné vložit webové odkazy v nastavení profilu.
 • Dále bychom vám doporučili nahrát do POPISU všechny důležité informace, jako jsou například – repertoár, vybavení, typy akcí, na kterých pravidelně vystupujete a rozhodně nezapomeňte na váš kontakt a případně odkaz na webové stránky.

Stojí tato služba něco?

 • Aktuálně nabízíme všechny služby na našem webu zcela zdarma. Ptáte se proč? Aby byla platforma tohoto typu úspěšná a udržitelná, potřebujeme získat rozsáhlou základnu uživatelů, především hudebníků. Zvažte to z pohledu muzikanta: proč byste měli platit za něco, co jste ještě plně nevyzkoušeli a nevíte, jaký to může mít pro vás přínos? My si myslíme, že to nedává smysl a věříme, že mnoho z vás by s námi souhlasilo. Naší prioritou je proto vytvořit prvotřídní službu, která se osvědčí a stane se populární jak mezi muzikanty, tak pořadateli akcí.
 • A pokud se vám tato platforma libí tak moc, že byste nás chtěli podpořit finančně nebo marketingově, tak nás můžete kontaktovat na emailu info@kapelista.com.

Informace pro hledající hudbu

Co takhle mít opravdu velké množství muzikantů dostupné na pár kliknutí a zbavit se starostí s obstaráváním kapel a hudebníků jednou provždy?

Od toho je tady projekt Kapelista! Jak si teda co nejjednodušeji objednat hudbu na akci?

 • 1. možnost – klikněte na Nabídka hudby a zde si vyfiltrujete tu pravou hudbu podle vašich preferencí a rovnou můžete kohokoliv zkontaktovat
 • 2. možnost – klikněte na úvodní stránce na Potřebuji hudbu a zde vyplníte všechny informace týkající se vaší akce a poté, co vaši poptávku odešlete, tak si ji hudebníci budou moct zobrazit v Seznam poptávek

Stojí tato služba něco?

 • Aktuálně nabízíme všechny služby na našem webu zcela zdarma. Možná se ptáte, proč je tomu tak. Aby byla platforma tohoto typu úspěšná a udržitelná, potřebujeme získat rozsáhlou základnu uživatelů, především hudebníků. Zvažte to z pohledu muzikanta: proč byste měli platit za něco, co jste ještě pořádně nevyzkoušeli a nevíte, jaký to může mít pro vás přínos? My si myslíme, že to nedává smysl a věříme, že mnoho z vás by s námi souhlasilo. Naší prioritou je proto vytvořit prvotřídní službu, která se osvědčí a stane se populární jak mezi muzikanty, tak pořadateli akcí.
 • A pokud se vám tato platforma libí tak moc, že byste nás chtěli podpořit finančně nebo marketingově, tak nás můžete kontaktovat na emailu info@kapelista.com.

Přihlásit

Registrovat

Obnova hesla

Zadejte uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu, e-mailem obdržíte odkaz pro vytvoření nového hesla.